fbpx

Pro firmy

Nabídka služeb pro firmy

SLUŽBY

PRO KANCELÁŘE

Pro vaši společnost zajistíme poradenství při výběru vhodné techniky. Dodáme a nainstalujeme všechna zařízení. Ve vaší firmě vytvoříme důsledně zabezpečený, rychle fungující IT ekosystém. Postaráme se o to, abyste o svá data nikdy nepřišli a pomůžeme okamžitě – na dálku nebo osobně. Vše dle vašich preferencí.

Nastavení sítě, zabezpečení

Vzdálený přístup

Nastavení zálohování

Zrychlení PC

Pohotovost 24/7

SLUŽBY

CO JEŠTĚ DĚLÁME

Opravy PC u vás doma

Více informací

Specializujeme se na opravy PC, notebooků, široké škály IT zařízení včetně DVD přehrávačů, tabletů a dalšího příslušenství.

Váš počítač vyčistíme nejen od prachu. Postaráme se o to, aby rychle fungoval, a budete tak mít možnost pracovat stejně efektivně, jako dříve.

Odvirování PC

Více informací

Pomůžeme když je nejhůře. Postaráme se o odvirování vašeho PC a zajistíme, aby se to v budoucnu neopakovalo.

Záchrana dat

Více informací

V jakkoliv beznadějné situaci jste, pomůžeme vám. Máme vybavení potřebné k záchraně vašich pracovních dat i cenných rodinných vzpomínek. Nastavíme vám také automatické zálohování.

Internetové stránky

Více informací

Vytváříme internetové stránky, které podpoří vaše podnikání. Vytvořením stránek to nikdy nekončí a proto stránky následně propagujeme formou PPC a FB kampaní..

Návrh a správa sítí

Více informací

Pomohůžeme vám s nastavením všech IT zařízení v kanceláři tak, aby vše spolehlivě fungovalo. Snadný tisk a rychlé sdílení dokumentů a bezpečné odesílání e-malů pro vás bude hračka.

Garance kvality

Více informací

Jsme zkušení odborníci. Za kvalitně odvedenou práci dáme ruku do ohně a postaráme se o to, abyste i vy odcháteli spokojení.

Pomůžeme i vám.

3 + 3 =

Servisní středisko

Dr. Beneše 572
290 01 Poděbrady

Otevřeno

Na objednání

Zavolejte nám

723 777 302
723 777 482